Monday, 15 Jul 2024

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Witamy serdecznie na stronie poświęconej przeszłości, teraźniejszości i perspektywom rozwoju Rudy Pabianickiej, która niegdyś była samodzielnym miastem, a obecnie jest częścią wielkiej Łodzi. Chcemy zapoznać Was z Rudą, jakiej dzisiaj już nie ma, Rudą jaka mogła być w zamyśle wizjonerów w różnych okresach naszej historii, a wreszcie Rudę obecną.

Jesteśmy przekonani, że będzie to ciekawa podróż. Chcemy pokazać, jak Rudzianie niegdyś postrzegali otaczający świat, co kierowało ich postępowaniem, co budziło ich emocje. Prawie wszystkie fotografie oraz dokumenty prezentowane na stronie pochodzą z prywatnych zbiorów Sympatyków Rudy Pabianickiej, znaczną część wyszukano w starych kufrach, zakurzonych albumach, strychach oraz wyproszono od znajomych. Staramy się dotrzeć do osób, których wspomnienia są bezcennym uzupełnieniem galerii fotograficznych. Źródłem informacji są również: praca dyplomowa Natalii Salamon, publikacja „Ruda Pabianicka-Echa przeszłości” oraz Wikipedia. Jeśli czytelnik chciałby podzielić się z nami wiedzą o Rudzie prosimy o kontakt: rudapabianicka@o2.pl

Serwis podzielono na działy tematyczne, niewątpliwie każdy odwiedzający stronę znajdzie coś dla siebie.

W dziale Nowości prezentowane będą informacje o fotografiach dodawanych w galeriach tematycznych oraz nowych artykułach i uzupełnieniach do istniejących.