Klub Sympatyków Rudy Pabianickiej

.

Ruda w mediach

WYWIADY

Wywiad radiowy

Pani redaktor Barbara Wiśniewska ze Studia Reportażu i Dokumentu Radia "Łódź" przedstawia wywiad przeprowadzony z panem Eduardem Bayerem z Berlina z udziałem pani Jadwigi Zaredy i pana Ryszarda Bonisławskiego. Zdjęcie budynku fabryki pochodzi z portalu e-lodz.

Kasia Popowska

Jej nagrania na YouTube obejrzało osiem milionów osób, a występ w programie "Mam Talent" był szeroko komentowany. Teraz Kasia Popowska, wraz z Nataszą Urbańską i Patricią Kazadi bierze udział w projekcie "Poland...Why Not" i jedno jest pewne: to dopiero początek!

PRASA

Prasa o Rudzie

Oto, co pisze prasa o Rudzie i Rudzianach. Prezentujemy zdjęcia i skany artykułów, które ukazały się w łódzkich gazetach o Rudzie dawniejszej i obecnej. Są w nich również informacje o KSRP, o naszej stronie oraz klubowych inicjatywach w "realu".

Żeby przeczytać poszczególne artykuły, należy ściągnąć ich zdjęcia z galerii na dysk. Pod każdym zdjęciem, obok przycisków Wyświetl wszystko i Pokaz slajdów znajduje się polecenie Opcje. Należy je kliknąć i wybrać polecenie Pobierz w pełnym rozmiarze.

FILMY

Wyścigi konne

Wyścigi konne w Rudzie Pabianickiej.
Film udostępniony przez Piotra Z. Kołakowskiego

W pogoni za Besą

W pogoni za Besą do Bacówki. Autor: Maciej Tarnowski

Rudzka Góra

Rudzka Góra. Autor: Maciej Tarnowski

Żabia symfonia

Żabia symfonia w Rudzie. Autor: Maciej Tarnowski

www.000webhost.com